ZŠ a MŠ Dolní Dvořiště

Přihláška do zájmového útvaru v pdf

Nabídka zájmových útvarů SZUŠ Natanael pro šk. rok 2022/23 pro
ZŠ a MŠ Dolní Dvořiště

Hra na hudební nástroje - výuka začíná už v září
Klavír, housle, violoncello, zobcová flétna – vyučují aprobovaní učitelé SZUŠ Natanael

Počet míst omezený, podrobnosti nutno domluvit s paní Daškovou
Termíny výuky: Dle domluvy s vyučujícím
Cena: Dle ceníků SZUŠ Natanael
Místo výuky: ZŠ Dolní Dvořiště
Organizátor: SZUŠ Natanael

Přihláška do zájmového útvaru v pdf

Prohlášení o přístupnosti internetových stránek

Tyto stránky splňují všechny důležité zásady přístupnosti podle metodik Blind Friendly Web, WCAG 1.0 a pravidel tvorby přístupného webu dle zákona č. 365/2000 Sb. o ISVS (informační systémy veřejné správy) novelizovaných zákonem č. 81/2006 Sb. Samotný metodický pokyn (PDF, 418 kB) navazuje na vyhlášku č. 64/2008 Sb. (PDF, 478 kB), o formě uveřejňování informací souvisejících s výkonem veřejné správy prostřednictvím webových stránek pro osoby se zdravotním postižením (vyhláška o přístupnosti).

Podmíněně povinná pravidla

Veškeré zveřejněné texty jsou definovány v relativních jednotkách a je možno libovolně upravovat jejich velikost pomocí standardních nástrojů internetového prohlíčeže (Ctrl + posun kolečkem v Internet Exploreru).

Způsob otevírání nových webových stránek není v kódu nijak specifikován a je ponechán na volbě uživatele. Pouze v odůvodněných případech (např. je-li třeba ponechat nadále zobrazenu stávající webovou stránku nebo pro zobrazení doplňkových informačních oken a dialogů), jsou webové stránky otevírány v novém okně. V tom případě na to je uživatel předem upozorněn  v atributu title značky <a>.

Stránky jsou standardně ovladatelné, informace jsou sdělovány jednoduchým jazykem a srozumitelnou formou.
K dispozici je kromě navigace také vyhledávací formulář v hlavičce stránky.

Informace prezentované v jiných formátech

Na webových stránkách se mohou vyskytovat informace ve formátech:
  • MS Word (.doc, .docx - dokumenty, které lze vyplňovat - např. přihlášky, formuláře), MS Excel (.xls, .xlsx - dokumenty, které obsahují tabulková data a obsahují výpočty) a MS PowerPoint (.ppt, .pptx) – jedná se o dokumenty, vytvářené pomocí produktu MS Office společnosti Microsoft,
    kancelářský balík  OpenOffice.org  zdarma ke stažení
  • RTF – textový dokument, který dokáže zobrazit většina běžně používaných textových editorů
  • PDF - dokumenty vytvářené pomocí produktu Adobe Acrobat  (pro zobrazení těchto dokumentů doporučujeme prohlížeč Adobe Acrobat Reader - zdarma ke stažení na stránkách společnosti  Adobe Systems, Inc.)
  • ZIP - komprimované dokumenty
  • JPG, GIF, PNG - grafické dokumenty

Kontakt na správce portálu

I když internetové stránky ZŠ a MŠ Dolní Dvořiště vytváříme podle výše uvedených norem a pravidel, může se stát, že narazíte na chybu. Vaše případné náměty, upozornění, postřehy či informace k přístupnosti stránek nám  proto zašlete na adresu  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Členové školské rady

Za zřizovatele

Helena Panská
Karel Šrefl